Фото: freepik

Швейцарія безкоштовно протестує своїх мешканців на COVID-19

Влада Швейцарії вирішила зробити тестування на коронавірус безкоштовним по всій країні, що обійдеться бюджету країни в один мільярд франків.

Як передає Укрінформ, про це пише The Local. Міністр охорони здоров’я Швейцарії Ален Берсет заявив, що уряд планує витратити на тестування близько одного мільярда швейцарських франків (930 мільйонів євро), метою тестування, зокрема, є виявити безсимптомних носіїв вірусу.

“Вважається, що більш ніж половина випадків COVID-19 передаються людьми, які не мають симптомів та не знають, що вони насправді носії вірусу”, – йдеться в заяві уряду.

Крім того, Швейцарія скоротить термін карантину для приїжджих з десяти днів до семи, проте всім, хто прибуває до країни літаком, тепер необхідно буде надати негативний результат ПЛР-тесту.

У країні з населенням 8,6 мільйона осіб наразі зареєстровано понад 515 000 випадків захворювання під час пандемії та майже 8 500 смертей від недуги.

Читайте також: В Італії затримують вакцинацію майже на два місяці через перебої з поставками

Швейцарський уряд заявив, що епідеміологічна ситуація повільно поліпшується. Але додав, що, як і раніше, дуже стурбований числом випадків нового штаму вірусу, на які минулого тижня припадало 10% позитивних тестів – відсоток, який подвоюється кожного тижня.

Нагадаємо, що у Нідерландах планують посилити карантинні обмеження, зокрема, розглядають запровадження комендантської години.

Також у Франції усі особи, які прибуватимуть з країн поза ЄС, повинні мати довідку із негативним результатом тесту на коронавірус та пройти упродовж семи днів самоізоляцію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram