Фото: РБК

В Італії затримують вакцинацію майже на два місяці через перебої з поставками

Італійська влада змушена переглянути план кампанії із масової вакцинації населення від коронавірусу у зв’язку зі скороченням поставок препарату від Pfizer.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Local із посиланням на заступника міністра охорони здоров’я Італії П’єрпаоло Сілері. Тож через ці обставини уряд країни тепер зосереджений в першу чергу на тому, щоби люди, які отримали першу дозу, отримали друге щеплення.

У міністерстві зауважили, що через скорочення поставок, оголошених компаніями Pfizer і AstraZeneca, вакцинація людей у ​​віці старше 80 років буде проведена на 4 тижні пізніше, ніж планувалося раніше. Для іншої частини населення буде затримка на 6-8 тижнів.

Читайте також: Сейшели відкрилися для щеплених від COVID-19 туристів

Вакцина наразі недоступна для всього населення Італії, оскільки пріоритетною є вакцинація медичних працівників та мешканців будинків для людей літнього віку.

Деякі регіони Італії мали намір розпочати поширення вакцини серед людей старше 80 років на початку лютого.

П’єрпаоло Сілері поінформував, що в Італії було зроблено майже 1,38 мільйона щеплень – 74% від загального числа доставлених на сьогодні – і 100 863 людини отримали другі дози.

Читайте також: У Сербії виявили “британський” штам коронавірусу

Нагадаємо, що у Нідерландах планують посилити карантинні обмеження, зокрема, розглядають запровадження комендантської години.

Також у Франції усі особи, які прибуватимуть з країн поза ЄС, повинні мати довідку із негативним результатом тесту на коронавірус та пройти упродовж семи днів самоізоляцію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram