«Шлях до майстерності»: у Миколаєві завершився Всеукраїнський чемпіонат з шахів

У Миколаєві протягом тижня тривав Всеукраїнський шаховий чемпіонат «Шлях до майстерності». Він зібрав 170 шахістів з 15 областей України та учасників з Білорусі.

Вперше турнір з шахів такого масштабу відбувався в умовах карантину.

Цей фестиваль містить три турніри, так звані турніри А, В, С. В головному турнірі грають гросмейстери, грали майстри спорту, кандидати в майстри. Відповідно в турнірі В брали участь спортсмени першого та другого розрядів, а шахіст, що мають третій розряд та перший юнацький грали в турнірі С, – розповів віце-президент федерації шахів Миколаївської області Дмитро Горощенко.

Для того, щоб виконувати всі вимоги МОЗ шахістам надали два поверхи Будинку творчості учнів.

Зважаючи, що турнір мав відбутись згідно з протоколом медичної безпеки, організаторам було непросто. Однак нам вдалось витримати дистанцію і масочний режим під час турніру, – зауважив Горощенко.

Читайте також: Миколаївські велосипедисти здобули 37 медалей на командному чемпіонаті України

Наймолодшому учаснику ще не виповнилось 6-ти років, найстарший 1944 року народження.

Турнір формувався за рівнями шахістів, тому вік у шахах не є основним критерієм. Буває так, що у 6 років можна обіграти шахіста, якому 80 і більше років. Відмінність шахів від інших видів спорту в тому, що вік не є тим, що дає тобі переваги, – переконаний Дмитро Горощенко.

Перших переможців чемпіонату прийшов привітати міський голова Олександр Сєнкевич. Фіналісти в категорії С отримали сувенірні подарунки, а також грошові премії від міської влади та організаторів турніру.

Нагадаємо, в Україні футбольні вболівальники почнуть поступово залучатись до перегляду матчів на стадіонах, але з дотриманням певних вимог карантину. Вимоги, зокрема, стосуватимуться заповнення секторів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram