Фото - СБУ

СБУ затримала коригувальника ракетних ударів РФ по Миколаєву

За його інформацією окупанти неодноразово завдавали артилерійських та ракетних ударів по місту.

Служба безпеки України затримала ще одного коригувальника російських ракетних ударів по Миколаївщині. Чоловік передавав дані ворогу через групи в соцмережах та месенджерах. Про це повідомили в СБУ.

Зловмисник писав точні координати позицій українських військових, розташування військової техніки та маршрути їх руху у регіоні.

Під час обшуку у корегувальника ворожого вогню вилучили засоби зв’язку, що містять докази його діяльності. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Читайте також: Служба безпеки України на Миколаївщині затримала російських шпигунів

Нагадаємо, що голова Миколаївської ОВА Віталій Кім пообіцяв платити по 100 доларів за інформацію про зрадників, які за винагороду інформують ворога про місця розташування військових та важливих інфраструктурних об’єктів, коригують вогонь військ РФ по Миколаївщині. Він також попередив, що для відпрацювання цієї інформації в Миколаєві буде запроваджено комендантську годину тривалістю кілька днів.

Відомості про людей, які, ймовірно, коригують вогонь ворога, просять надсилати на електронну скриньку – 100otkima@gmail.com: ім’я та прізвище людини, яка здає агресору місця знаходження українських військових або коригує вогонь ворога, а також докладний опис події чи фактів, за наявності фото- та відеодоказу або факти в електронному вигляді, що вказують на її допомогу військовим РФ.

Читайте також: Працівника Південноукраїнської АЕС підозрюють у підтримці збройної агресії РФ проти України

Нагалаємо, що у ході спецоперації СБУ затримано мешканця Миколаєва, який крім розвідки дислокації та переміщення підрозділів ЗСУ в регіоні, збирав розвіддані щодо критичної інфраструктури та оборонних об’єктів у причорноморських районах.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram