Фото: Управління СБУ у Миколаївській області

СБУ викрила схему з метою привласнення коштів в «Укрзалізниці»

Служба безпеки України викрила схему привласнення коштів посадовцями регіональної філії «Одеська залізниця» під час ремонту двигунів дизель-потягів.

Про це повідомляє Управління СБУ в Миколаївській області у Facebook.

Оперативники спецслужби встановили, що відповідно до умов договору, підрядники мали забезпечити повний ремонт вузлів та агрегатів. Натомість, за змовою з посадовцями вони виконали лише «косметичний» ремонт двигунів.

У свою чергу, СБУ ініціювала проведення експертизи, котра засвідчила, що після ремонту двигуна у ньому залишився старий блок, який згідно з угодою підлягав заміні на новий. Співробітники СБУ задокументували інші факти невиконання підрядниками обумовлених робіт. Неякісна заміна деяких агрегатів, спричинила вихід із ладу обладнання за декілька днів після прийняття вузла до експлуатації.

Сума збитків державного підприємства через протиправних дій службових осіб АТ «Укрзалізниця», становить близько 2,5 млн грн, — йдеться у повідомленні.

Фото: Управління СБУ у Миколаївській області

Також зазначається, що у межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України (присвоєння, розтрата майна) проведені обшуки, попередні експертизи та інші слідчі дії, в ході яких підтверджені факти неякісного та фіктивного ремонту двигунів.

У відомстві повідомляють, що наразі слідчим суддею накладений арешт на «відремонтовані» вузли і агрегати, встановлені на дизель-потяги депо «Миколаїв».

Відповідні заходи із викриття оборудки проводилися спільно зі слідчими Національної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області.

Нагадаємо, 9 лютого, співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили в Миколаєві агента російської спецслужби ФСБ.

Також «МАРТ» повідомляв, 5 лютого, контррозвідка СБУ повідомила про припинення діяльності агентурної мережі ФСБ РФ на території Одеської, Миколаївської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram