Фото: Преступности.нет

Ритуальна служба Миколаєва застерігає містян щодо користування послугами приватних фірм

КП “Миколаївська ритуальна служба” закликає не погоджуватися на пропозиції з організації похорону від приватних фірм, які приїжджають на місце смерті раніше швидкої допомоги і поліції, а також без попереднього дзвінка.

Про це повідомляється на сторінці підприємства у Facebook.

Такі фірми незаконно отримують від різних служб міста конфіденційну інформацію щодо померлих, їх родичiв та адрес. Через те, що у людей горе вони не завжди звертають увагу, звідки приватні ритуальні фірми дізнаються дану інформацію і покладаються на них в питаннях організації похорону. Приватні фірми, користуючись людським горем і відчаєм, нав’язують абсолютно непотрібні послуги, і потім людям доводиться платити шалені гроші за похорони родичів – йдеться у повідомленні.

На КП відзначають, що головною перевагою “Миколаївській ритуальної служби” в цьному випадку є вартість похорону. Адже у комунального підприємства ціни як мінімум удвічі нижче, ніж у приватних фірм. До того ж вся процедура проходить без посередників.

Більшість людей думає, що крім викопування ями – ми більше нічого не робимо. Так було раніше, однак комунальне підприємство надає повний спектр похоронних послуг. Якщо у нас, припустимо, вартість поховання 7 – 10 тисяч гривень за повноцінні похорони: копка могили, труна, хрест, катафалк, похоронна команда, відспівування, то в приватній фірмі це буде близько 17-20 тисяч гривень – уточнюють на підприємстві.

При цьому, на підприємстві відзначають, що вартість похорону може бути вище, якщо родичі замовляють різні похоронні атрибути дорожче, однак це жодним чином не нав’язується працівниками підприємства.

Комунальне підприємство розташоване за адресою: вулиця Степова, 35, місто Миколаїв.
Телефони для зв’язку:
(0512) 24-61-59
098 67-390-47
063 740-99-18
050 024-68-22
050 982-96-34
093 123-24-09
067 880-73-31

Нагадаємо, що повторні поховання в двох секторах кладовища дозволили в Мішково-Погоріловому

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram