ФОТО: Николаевские новости

Повторні поховання в двох секторах кладовища дозволили в Мішково-Погоріловому

Останки колишніх могил перепоховані на окремій ділянці кладовища, а на місці, що звільнилося проводиться нове поховання.

Комунальне підприємство «Миколаївська ритуальна служба» отримало схвалення Держпродспоживслужби на проведення повторного поховання на міському кладовищі біля селища Мішково-Погорілове, повідомляють Николаевские новости.

Це стосується двох секторів кладовища – №50 і №82. Тут ховали з 1980 по 1999 роки. У 50-му доглянуті близько 30 відсотків могил, на 82-му секторі всього 15 відсотків.

Є так звані безгоспні сектори, яким більше 20-30 років. Підприємство доглядало за територією, косило траву, прибирало сміття, проте належного догляду від родичів не було. Складно дізнатися, хто там взагалі лежить, бо розпізнавальних табличок давно немає. Однак є могили, за якими доглядають близькі – їх, звичайно, ніхто чіпати не буде. Повторне поховання – це вихід з положення, тому що місць для поховання з кожним роком стає все менше. Останки могил перепоховані на спеціально виділеній ділянці кладовища. А на місці, що звільнилося будуть нові поховання, – коментує директор комунального підприємства Олександр Сагайдак.

Нагадаємо, у Великій Коренисі дільничні поліцейські встановили зловмисника, який на місцевому кладовищі викрадав огорожі місць поховання. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram