Російські війська вдарили по Миколаєву ракетами С-300

Інформація щодо наслідків руйнувань уточнюється.

Російські війська вночі 21 серпня обстріляли Миколаєва ракетами С-300. Ворог вдарив по підприємству та околицях міста. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім в Telegram.

Близько 01:00, зазнало обстрілу місто Миколаїв. За попередньою інформацією, ворог завдав удару ракетами типу С-300.

Наразі відомо про влучання на територію підприємства. Інші влучання були по околицях міста.

Попередньо, постраждалих немає. Інформація щодо наслідків руйнувань уточнюється, – написав Кім.

Читайте також: “Росія – терорист»: Сєнкевич прокоментував ракетний удар по миколаївській “Могилянці”

Нагадаємо, що вночі, 20 серпня, орієнтовно о 03:00 Миколаїв вкотре зазнав масованого ракетного обстрілу. Попередньо відомо, що ворог завдав удару по місту ракетами типу С-300.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: