Олександр Сєнкевич. Фото з відкритих джерел

“Росія – терорист»: Сєнкевич прокоментував ракетний удар по миколаївській “Могилянці”

Армія РФ вже двічі обстріляла один з кращих університетів півдня України.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич відреагував на ракетний удар по Чорноморському національному університету імені Петра Могили.

Приблизно за два тижні до ракетного удару міська влада побачила в Telegram-каналі міністерства оборони Росії повідомлення про те, що нібито в будівлі університету знаходяться військовослужбовці, зброя та боєприпаси.

За тиждень після цього ми виїхали на місце, зробили окремий сюжет, показали, що це університет – там проходить набір студентів, працює приймальна комісія. Пройшлися університетом, побачили, що жодної техніки, боєприпасів у цьому початковому закладі немає.

Минає тиждень, як це було заплановано та сказано попередньо в Telegram-каналі міністерства оборони Росії, прилітає дві ракети та знищує університет.

Читайте також: Найпотужніший обстріл за весь час: ворог всю ніч бив по Миколаєву

За словами Сєнкевича, завдані ракетні удари по миколаївській «Могилянці» вкотре доводить, що Росія є країною-терористом.

РФ знищує цивільні об’єкти, у яких немає військових і у них немає жодного військового призначення. І ми довели це всьому світу, бо миколаївцям це не потрібно доводити – вони знають як виглядав університет, що там є металевий паркан та ворота і через них можна подивитися, що там усередині – що там немає ні танків, ні військових.

Ми показали всьому світу: ось він, університет, ось сьогодні його розбомбили. Ми говоритимемо і показуватимемо як було і як стало.

Вночі, 19 серпня, близько 04:00, місто зазнало обстрілів ракетами типу С-300. Три ворожі ракети знову влучили в ЧНУ імені П. Могили, пошкоджено навколишні будинки. Попередньо, одна людина отримала поранення.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram