Ремонт дороги в Тернівці: як проголосували депутати?

Сьогодні, 1 березня, на плановому засідання комісії з питань житлово-комунального господарства розглянули прохання тернівчан відремонтувати дорогу провулку, який перетинає Слов’янську, Христо Ботєва та Західну вулиці.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Протягом п’яти років жителі мікрорайону Тернівка неодноразово зверталися до адміністрації Центрального району з проханням провести ремонт дороги, однак відповіді не отримували. Голова комісії ЖКГ Дмитро Іванов ініціював розгляд питання на засіданні та вніс його до порядку денного. У депутатів таке рішення викликало суперечки.

Я спілкувався з розпорядниками коштів адміністрацій різних районів і з розмови зрозумів, що всі вони передають свої переліки проведення ремонтних робіт на погодження бюджтеній комісії. Нащо тоді нашій комісії розглядати якісь об’єкти і чиїсь побажання? – запитав депутат Миколаївської міської ради Євген Прудник.

Дмитро Іванов пояснив, якщо адміністрація звернення ігнорує, обговорювати її мають депутати.

Мова йде про ремонт, на який взагалі-то відводяться гроші. Якраз від кількості таких-от подань і буде прийматися рішення. Можливо, візьмуть кредит на цю суму, але ж треба розуміти, скільки треба коштів, – прокоментував голова комісії.

Цього року мікрорайону Тернівка виповниться 230 років, тож дорожнє покриття для місцевих жителів могло б стати своєрідним подарунком від оновленого депутатського складу Миколаївської міської ради.

Члени комісії ініціативу підтримали, тепер звернення мають розглянути на найближчому пленарному засіданні.

Нагадаємо, у Миколаєві депутати вирішували долю приміщень медичних закладів.

Раніше повідомлялося, депутати комісії з питань ЖКГ Миколаївської міськради заслухали жителів вул. Залізничної. Ті скаржаться на збільшення потоку транспорту до порту і нарощування потужностей компанією «Бунге».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram