У Миколаєві депутати вирішували долю приміщень медичних закладів

У четвер, 18 лютого, в Миколаєві на загальну виїзну комісію зібралися депутати обласної та міської рад.

Метою засідання стала передача з міста в область двох приміщень – на вул. Дунаєва, 39/7, де зараз знаходиться Миколаївський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер, і у провулку Корабелів, 1 – будівля, де знаходиться Центр медико-соціальної експертизи Миколаївської обласної ради.

Засідання комісії з питань ЖКГ

На засідання запросили представників лікарні швидкої медичної допомоги, керівництва управління охорони здоров’я міста та області, депутатів. Кожен висловив свою думку з приводу зазначеного питання.

Головний лікар міської лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Дем’янов вважає, приміщення у пров. Корабелів, 1 краще віддати під потреби лікарні швидкої допомоги.

Засідання комісії з питань ЖКГ

Йому заперечила головний лікар Обласного центру медико-соціальної експертизи Віра Бєлякова. Вона підкреслила важливість існування цього закладу. Адже працівники центру побоюються, що його можуть взагалі закрити.

Ідею депутата Дмитра Іванова про обмін будівлями депутат обласної ради Олег Солтис не підтримав.

Далі засідання комісії перемістилось на територію Обласного шкірно-венерологічного диспансеру. Тут депутати оглянули стан приміщень закладу.

Обласний шкірно-венерологічний диспансер

Голова міської комісії з ЖКГ Дмитро Іванов, ще раз пояснив свою ідею обміну приміщеннями і необхідність передачі ЛШМД будівель диспансеру.

Обласний шкірно-венерологічний диспансер

Голова обласної комісії з ЖКГ Олександр Мосін відповів, для ухвалення остаточного рішення, необхідно вирішити деякі процедурні питання.

Ми обов’язково повинні врахувати інформацію фахівців. Мною було запропоновано створити робочу групу, до складу якої увійдуть керівники міського та обласного управлінь охорони здоров’я, керівники лікувальних установ. Вони разом відпрацюють єдине бачення і покажуть майбутні шляхи розвитку даних установ у разі прийняття того чи іншого рішення, – зазначив він. – Ми виступаємо за те, щоб послуги, які отримують городяни і жителі області, були якісними і доступними».

За словами О. Мосіна, в подальшому питання буде розглянуто на профільній комісії обласної ради, а потім депутатський корпус прийме зважене рішення. Поки ж депутати облради будуть очікувати звернення від колег з міської ради.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram