Комісія з питань ЖКГ

Депутати комісії з питань ЖКГ Миколаївської міськради заслухали жителів вул. Залізничної

Жителів будинків вул. Залізничної вислухали 22 лютого на засіданні постійної комісії міськради з питань ЖКГ, комунальної власності, благоустрою міста, промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, інформаційних технологій і діджіталізаціі.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Жителі просили одного: відновити роботу робочої групи з вироблення рішення проблем жителів вул. Залізничної, які виникають і через збільшення потоку транспорту до порту, і через нарощування потужностей комплексом «Бунге».

Депутати підтримали жителів, виявивши бажання включити до складу цієї робочої групи і депутатів міськради, і представників жителів вул. Залізничної, а також отримати копію плану з будівництва відстійника, тому що там вже ведуться будівельні роботи. Додав пропозицію і Максим Невінчаний – створити робочу групу зі створення транспортної стратегії міста.

За це члени комісії і проголосували.

Поки депутати приймали рішення, жителі вул. Залізничної отримали від них невелику консультацію про проведення громадських слухань по планам розширення компанії «Бунге» і пішли задоволені підтримкою депутатів.

Нагадаємо, що виконком міської ради змінив схему руху великовантажівок.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram