Гранатовий сік. Фото - pixabay.com

Регулярне вживання граната знижує ризик появи раку молочної залози

У складі граната є багато флавоноїдів – потужних антиоксидантів, які уповільнюють старіння організму і захищають його від серйозних захворювань, зокрема раку.

Його антиоксидантні можливості оцінюються вище, ніж у зеленого чаю і червоного вина. Лікар-дієтолог Ганна Берсенєва розповіла, що цей фрукт містить елаготани – поліфенольні сполуки, які мають сильний антибактеріальний ефект.

Крім унікальних антиоксидантів гранат ще багатий на дубильні та азотисті речовини: катехіни, амінокислоти, жирні олії, які включають лінолеву, олеїнову та інші цінні кислоти. Ці речовини зміцнюють імунну систему, виводять солі важких металів з організму, а також допомагають у профілактиці серцево-судинних захворювань.

Але користь приносить не тільки м’якуш плоду, але і його шкірка. У ній міститься калій, залізо, марганець, цинк, кальцій, а також вітамін С. На основі гранатової шкірки можна приготувати настойки, які покращують травлення, допомагають при застуді та в цілому сприятливо діють на організм.

Нагадаємо, що гранатовий сік має антиатерогенну (що запобігає розвитку серцево-судинних захворювань), антиоксидантну та протизапальну дію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram