ФОТО: ua.depositphotos.com

Рада не підтримала легалізацію короткоствольної зброї

Верховна Рада України відхилила проект закону про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї (№4335).

За ухвалення законопроекту в першому читанні проголосували лише 88 народних депутатів із 356, зареєстрованих в сесійній залі, передає УНІАН.

Депутати не підтримали ні пропозицію направити законопроект до профільного комітету для підготовки на повторне перше читання, ні направити його суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Крім того, парламентарі не підтримали альтернативний до нього законопроект про цивільну зброю та боєприпаси (№4335-1): ні в першому читанні, ні направлення його на доопрацювання.

Читайте також: У МВС розповіли, як спростять покупку зброї в Україні

Також ВР відхилила проект закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України для реалізації положень закону “Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї” (№4336).

Ним пропонувалося встановити такі категорії цивільної вогнепальної зброї: А – автоматична вогнепальна зброя; В – гладкоствольна короткоствольна вогнепальна зброя (травматична); С – короткоствольна вогнепальна зброя; D – довгоствольна вогнепальна гладкоствольна зброя; Е – довгоствольна вогнепальна нарізна і комбінована вогнепальна зброя.

Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков заявив, що в Україні короткоствольну зброю повинні мати виключно працівники правоохоронних органів, яким це потрібно відповідно до служби.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram