Прощання з подружжям Вадатурських відбудеться в Києві замість Миколаєва

Прощання проходитиме в Києві у Володимирському кафедральному соборі з 13:30 до 16:00.

Прощання з Героєм України, генеральним директором ТОВ СП «Нібулон» Олексієм Вадатурським та його дружиною відбудеться у Києві через підвищений рівень небезпеки у Миколаєві. Про це повідомила пресслужба «Нібулону» у Фейсбуці.

Церемонія прощання із Героєм України, генеральним директором ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексієм Опанасовичем Вадатурським та його дружиною Раїсою Михайлівною Вадатурською відбудеться у п’ятницю, 5 серпня, – йдеться у повідомленні.

Через підвищений рівень загроз на Півдні України прощання проходитиме в Києві у Володимирському кафедральному соборі з 13:30 до 16:00.

Олексій Вадатурський – український бізнесмен, Герой України, засновник і генеральний директор агрохолдингу «НІБУЛОН» , віцепрезидент Української зернової асоціації. Народився у 1947 році в с. Бендзари на Одещині.

Дивіться також: Загинула легенда: яким українці запам’ятають бізнесмена Олексія Вадатурського (ВІДЕО)

У Миколаєві він відомий і як меценат, який вклав великі кошти у розвиток шкіл, лікарень та іншої інфраструктури міста та області.

ТОВ “СП «НІБУЛОН» (Миколаїв) – один із найбільших операторів на зерновому ринку України. До початку російської агресії зернотрейдер мав 27 перевантажувальних терміналів та комплексів з прийому сільгоспкультур, а також потужності для одночасного зберігання 2,25 млн тонн продукції.

Як повідомлялося, вночі 31 липня через пряме влучання ракети в дім керівника СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського у Миколаєві, загинув він сам та його дружина. За словами Генпрокурора України Андрія Костіна, Офіс Генпрокурора розслідує загибель українського бізнесмена, а однією з версій слідства є цілеспрямоване вбивство.

Читайте також: Загибель Вадатурського була не випадковою, а продуманим вбивством, – Подоляк

У свою чергу, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім вважає, що смерть Вадатурських могла бути випадковістю, оскільки Миколаїв постійно обстрілюють.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram