Президент доручив Шмигалю посилити підтримку людей з інвалідністю

Президент Володимир Зеленський закликав прем’єр-міністра Дениса Шмигаля посилити підтримку людей з інвалідністю для мінімізації ризиків від COVID-19.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Президента.

“Президент України Володимир Зеленський звернувся з листом до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, у якому поставив завдання посилити підтримку людей з інвалідністю в умовах пандемії коронавірусу”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Уряд перепризначив Олександра Терещенка заступником Міністра у справах ветеранів України

Зеленський також звернув увагу, що однією з найуразливіших верств населення України, яка потерпає від пандемії COVID-19, є люди з інвалідністю, у тому числі діти з інвалідністю.

“Вони вже мають суттєвий рівень втрати здоров’я, і для них пандемія означає збільшення ризику для життя та появу ще більших ускладнень”, – зазначається в листі глави держави до очільника уряду.

Президент наголосив, що вказана категорія громадян ще до пандемії мала проблеми з доступом до медичної допомоги, а коронавірус ще більше актуалізував це питання.

Нагадаємо, що сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав Закон “Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові”, який має зробити донорство крові в Україні прозорішим і доступнішим.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram