Уряд перепризначив Олександра Терещенка заступником Міністра у справах ветеранів України

Олександр Терещенко вдруге призначений урядом на посаду заступник Міністра у справах ветеранів.

Відповідне розпорядження від 13 травня 2020 року № 520-р ухвалив Кабінет Міністрів.

Олександр Терещенко – учасник бойових дій.
З липня 2014 р. до січня 2015 р. був мобілізований до ЗСУ, служив у 28-й ОМБр.

15 жовтня 2014 року при обороні Міжнародного донецького аеропорту отримав важке мінно-вибухове поранення в результаті якого було ампутовано праву руку та кисть лівої руки. В січні 2015 року звільнений з лав ЗСУ за станом здоров`я. Має інвалідність 1 групи внаслідок війни

Олександр Терещенко є співзасновником та головою Миколаївської філії «Асоціація інвалідів АТО», засновником та очільником ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Миколаївської області, засновником та очільником благодійного фонду «Міжнародний благодійний фонд Олександра Терещенка».

За кілька років допоміг чималій кількості ветеранів війни, запровадив проекти щодо їхньої ресоціалізації, популяризації успішних ветеранських проектів, розвитку бізнесу. Спільно з побратимами-однодумцями зайнявся проектами вшанування пам’яті загиблих, підтримуючи також членів сімей полеглих Героїв. Чимало часу присвятив програмі з патріотичного виховання молоді.

Нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Нагадаємо, що РНБО підтримала заборону російських соцмереж

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram