«Право на щасливе дитинство»: на Миколаївщині стартував дитячий онлайн-конкурс

З 5 травня та по 1 червня за ініціативи Головного управління Національної поліції в Миколаївській області до Дня захисту дітей стартував онлайн-конкурс дитячих малюнків та фото/відео-робіт під назвою «Право на щасливе дитинство». 

Про це повідомляє відділ ювенальної превенції ГУНП Миколаївської області.

Аби стати учасником конкурсу потрібно підготувати творчу роботу на тему «Конвенція ООН про права дитини»:

– малюнки для дітей молодшого віку 6 – 10 років;
– фотороботи для дітей середнього віку 11 – 15 років;
– відеороботи для дітей старшого віку 16-17 років.

Дивіться також: Миколаївські правоохоронці розповіли, як захистити себе від домашнього насильства під час карантину

УМОВИ ПОДАННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ ТА ВИМОГИ ДО НИХ

1. На Конкурс подається індивідуально підготовлений малюнок, фото/відеоробота учасника Конкурсу, пов’язана з тематикою Конкурсу. 

2. Конкурсна робота виконується у довільній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо), у форматі А 3 або А 4.

2.1. Вимоги до відеоробіт: не більше 1 хвилини 30 секунд відзнятого відео у горизонтальному положенні телефону, до у часті у роликах можуть бути залучені рідні та близькі учасника Конкурсу.

3. Кожен учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи.

4. Конкурсна робота подається в електронному вигляді шляхом завантаження на електронну адресу (skmsd_nikolaev@ukr.net) у форматі JPG, GIF, PNG.

5. Надсилаючи конкурсну роботу, один із батьків підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію малюнку (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому.

6. Надсилаючи конкурсну роботу, один із батьків учасника конкурсу надає згоду на обробку своїх персональних даних та персональних даних його дитини, яка є учасником конкурсу та приймає офіційні правила конкурсу.

7. Перед оголошенням результатів конкурсу, за згодою одного з батьків, перевіряються документи учасника конкурсу, що підтверджують відповідний вік дитини.

Дивіться також: Поліцейські нагадують миколаївцям про карантинні обмеження

Переможці Конкурсу нагороджуються грамотами та призами за 1, 2, 3 місця в кожній номінації 1 червня 2020 року за місцем мешкання конкурсанта. А кращі малюнки буде розміщено на офіційній сторінці Відділу ювенальної превенції Миколаївської області у Facebook. 

Нагадаємо, під час впровадження карантинних обмежень у країнах Східної Європи та Центральної Азії, зокрема й в Україні, відбувається порушення прав людини.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram