Працівники «ЕЛУ автодоріг» прибирають вулиці Миколаєва від опалого листя та чистять ливнівки

Із самого ранку і до пізнього вечора роблять місто чистим. Працівники комунального підприємства «ЕЛУ автодоріг» прибирають вулиці Миколаєва від опалого листя та чистять зливову каналізацію.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Поки у Миколаєві відносно тихо та безпечно, комунальники повертаються до повсякденної довоєнної рутини. Рано-вранці працівники «ЕЛУ автодоріг» виходять на вулиці міста, щоб навести лад та прибрати опале листя.

Ми зараз працюємо за графіком прибирання вулиць. Сьогодні підмітаємо листя на Великій Морській та очищуємо зливову каналізацію, щоб не забивалася, коли будуть дощі. Робимо це два-три рази на тиждень, — розповіла майстер Олена Іванова.

У листопаді на півдні дощить часто, тому ливнівки важливо чистити щотижня. Це роблять для того, аби під час опадів вода могла швидко стікати, а не заповнювати вулиці. На таке прибирання виходить у середньому 9 працівників, залучають і спеціальну техніку. Комунальники кажуть, щасливі, що зараз можуть повернутися до повсякденної роботи та працювати на благо міста.

Це для нас невеличке полегшення, немає тої кількості прильотів, як було раніше. Дякуємо за це нашим ЗСУ, ППО та ПРО. Але не треба розслаблятися, бо до перемоги ще далеко. Зараз спрямовуємо всі сили ще й на допомогу «Миколаївводоканалу», закриваємо розриття після ремонту проривів мереж, кладемо асфальт. Такі роботи тривають по всьому місту, — каже виконувач обов’язків головного інженера КП «ЕЛУ автодоріг» Денис Барашковський.

Попереду ще багато роботи, однак працівники комунального фронту готові відновлювати місто, аби воно було чистим, охайним та комфортним для життя.

Нагадаємо, у миколаївських лікарнях з початку великої війни облаштували 14 систем очищення води.

Раніше повідомлялося, Миколаївська міська рада ухвалила бюджет міста на 2023 рік.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram