Посольство України у США подякувало McDonald’s за тверду позицію щодо української мови

Посольство України у Сполучених Штатах Америки підтримало мережу фастфудів “McDonalds”, яка веде бізнес в Україні українською.

Мовна політика компанії McDonald’s викликала дискусії в Україні. 14 червня блогер Анатолій Шарій розкритикував її. За його словами, можливість робити онлайн-замовлення лише українською чи англійською мовами показує ставлення “до половини населення України, що розмовляє російською”, пише Українська правда.

Ми цілком розуміємо McDonalds, назви їжі українською мовою звучать значно смачніше. Велика подяка компанії за тверду позицію щодо української мови в меню магазинів McDonald’s в Україні. Тепер ми можемо сказати: “Вивчайте українську мову з McDonald’s, – подякували у посольстві.

У McDonald’s наголосили, що основною мовою спілкування компанії в Україні є українська – відповідно до законодавства України. Державною мовою ведеться вся офіційна документація, рекламна комунікація, спілкування у соцмережах, подається інформація на сайті та в куточку споживача.

Нагадаємо, депутатська комісії з питань законності та гласності Миколаївської міської ради погодили доопрацьоване положення про логотип «Миколаїв – місто на хвилі».

Раніше повідомлялось, перша в Україні уповноважена із захисту державної мови Тетяна Монахова написала заяву на звільнення з посади. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram