Фото: ZIK.ua

Порушників карантину в Україні почнуть штрафувати на місці, – Віктор Ляшко

До Верховної Ради поданий законопроект, який пов’язаний з виконанням карантинних заходів. Згідно з ним, порушників карантину поліція зможе штрафувати на місці.

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі телеканалу «112 Україна».

На порядку денному наступної сесії ВРУ законопроект, який дозволить Національній поліції України складати протокол і штрафувати вже відразу на місці порушника, – сказав Ляшко.

Крім того, він зазначив, що носіння маски не шкодить здоров’ю людини.

Нещодавно було опубліковано дослідження, яке показало позитиви і негативи від носіння маски. Про те, що ми говоримо, що носіння маски може зменшувати кількість або концентрацію кисню в крові – це було доведено, що це неправда, це фейк, – зазначив він.

Ляшко додав, що якщо маска якісна, допущена на виробництво і є доведеним засобом індивідуального захисту, то вона не шкодить здоров’ю, а захищає.

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що найближчим часом в Україні повинні з’явитися нові експрес-тести на антиген, завдяки яким можна буде за півгодини виявити, чи має людина коронавірус.

Як відомо, Віктор Ляшко заявив, що введення жорсткого локдауна, як на початку пандемії – це «виключно резервний момент».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram