Введення жорсткого локдауна – «виключно резервний момент», – Віктор Ляшко

Система охорони здоров’я в Україні поки справляється з приростом хворих коронавірусним захворюванням COVID-19. Можливе введення жорсткого локдауна, як на початку пандемії – це «виключно резервний момент».

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Сьогодні ми реєструємо по 5 000 – 5 700 випадків в Україні – колапсу немає. Система охорони здоров’я справляється. Ми говоримо, що і до 10 тисяч – будемо справлятися, – переконаний він.

У той же час Ляшко зазначив, що деякі лікарні будуть заповнюватися, необхідно буде перепрофілювати нові місця і буде досить велика кількість хворих.

Ми робимо все можливе на національному рівні, щоб запобігти, по-перше, колапсу системи охорони здоров’я, по-друге, щоб не зупиняти нашу економіку. Ми розуміємо, що впровадження жорсткого локдауна – це вже виключно такий резервний момент, коли не можна буде нічого іншого зробити, – додав він.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 16 жовтня, коронавірусне захворювання COVID-19 підтвердили у рекордної кількості людей – 6 тисяч 410. Також відомо, що вчора 2 тисячі 194 пацієнти одужали, а 109 – померли від ускладнень.

Як відомо, заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів як голосувати на виборах під час карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram