Фото: Рravda.com.ua

Віктор Ляшко розповів як голосувати на виборах під час карантину

Виборці, які прийдуть на місцеві вибори 25 жовтня з неправильно надягнутими масками, будуть голосувати за процедурою для людей з підозрою на COVID-19.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За його словами, якщо людина, яка прийшла на виборчу дільницю 25 жовтня, відмовляється надіти маску на рот і ніс, його все одно допустять до голосування, але за такою ж процедурою, як і людини з підозрою на коронавірус.

Але в цьому випадку людина сама несе адміністративну відповідальність за порушення правил щодо карантину.

Він уточнив, що всі нормативно-правові акти, в тому числі і зміни до постанови про карантин № 641 Кабміну, передбачають можливість здійснити виборче право кожному.

У постанові чітко прописано, якщо людина приходить на виборчу дільницю, йому роблять термометрію, і якщо є підвищена температура тіла та інші ознаки гострої респіраторної вірусної хвороби, його допускають до виборчого права, але в окрему кабіну, з окремим маршрутом, і про це повідомляють всім присутнім у приміщенні виборчої дільниці, – розповів Віктор Ляшко.

Дивіться також: Від 1 вересня катастрофічно зростає захворюваність, – Ірина Шамрай

При цьому Ляшко додав, що всі повинні носити маску, яка прикриває рот і ніс.

Нагадаємо, від початку навчального року в Миколаєві зросла кількість випадків зараження коронавірусом серед дітей. Лише за вересень COVID-19 підтвердили у 131 дитини.

Раніше повідомлялось, у зв’язку зі збільшенням кількості виявлених випадків коронавірусного захворювання COVID-19, Миколаїв перейшов з «жовтої» у «помаранчеву» карантинну зону.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram