Від 1 вересня катастрофічно зростає захворюваність, – Ірина Шамрай

Начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай розповіла, що починаючи з 1 вересня в місті швидкими темпами зростає захворюваність на COVID-19.

Про це Ірина Шамрай розповіла в ефірі телеканалу «МАРТ».

Катастрофічно, починаючи з 1 вересня, зростає захворюваність. І якщо в серпні це були ще до 10 випадків, до 12 і це викликало у нас активну роботу, то сьогодні це вже десятки випадків, ми наближаємося до сотні. Позавчора (прим.ред. – 29 вересня) Їх було 132. На жаль, така ситуація свідчить про те, що карантинні заходи ми виконуємо дуже слабо, – сказала Ірина Шамрай.

Дивіться також: У Миколаєві у п’яти вагітних виявили коронавірус

При цьому, вона додала, що зростання кількості зафіксованих хворих може бути результатом збільшення числа тестувань.

Можливо, це також пов’язано з тим, що збільшилась кількість тестувань. Наприклад, за останню добу (прим.ред. – 30 вересня). Було протестовано 335 пацієнтів методом ПЛР. 899 пацієнтів методом ІФА, з яких 100 випадків підтверджено. Крім лабораторного центру, на базі якого у нас функціонує лабораторія ПЛР-діагностики та міської лікарні №1, де проводяться такі дослідження, у нас приєдналися до досліджень ще 5 приватних лабораторій, які також дають свою інформацію в обласний лабораторний центр, – розповіла Ірина Шамрай.

Нагадаємо, від початку навчального року в Миколаєві зросла кількість випадків зараження коронавірусом серед дітей. Лише за вересень COVID-19 підтвердили у 131 дитини.

Раніше повідомлялось, у зв’язку зі збільшенням кількості виявлених випадків коронавірусного захворювання COVID-19, Миколаїв перейшов з «жовтої» у «помаранчеву» карантинну зону. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram