Фото: МиколаївГаз

Понад 100 помешкань миколаївців газифікували від початку року

З початку року відділом капітального будівництва АТ «Миколаївгаз» було газифіковано понад 100 помешкань миколаївців. В тому числі мікрорайон Леваневців, який активно розбудовується.

Окрім того, проведено близько 150 реконструкцій систем газопостачання за заявами споживачів, встановлено близько 50 приладів обліку – за заявами і кошти клієнтів.

У рамках виконання Інвестиційної програми компанією АТ «Миколаївгаз» виконуються роботи з ремонту і модернізації газових мереж. Цього року вже було замінено близько 1 км сталевого магістрального газопроводу високого тиску на поліетиленовий, замінено 12 шафових газорегуляторних пунктів, встановлено більше 1,5 тисяч лічильників газу тощо.

З початком карантину, на жаль, роботи, які здійснює відділ капітального будівництва, були тимчасово призупинені, адже більшість із них пов’язані з припиненням газопостачання та безпосереднім спілкуванням зі споживачами-замовниками, а це заборонено вимогами дотримання карантину. Але зараз з введенням адаптивного режиму відділ з новими силами нарешті приступає до робіт», – розповідає директор з капітального будівництва Світлана Симчич.

Зараз відділ капітального будівництва розпочинає роботи з реконструкції катодних станцій, які захищають газопроводи від корозії і блукаючих струмів.  Ним також виконуються проектування та реконструкції газової системи, здійснюються будівельно-монтажні, пуско-налагоджувальні та інші види робіт, пов’язаних з будівництвом нових та обслуговуванням діючих об’єктів газорозподільної системи.

За детальною інформацією щодо видів робіт, їх вартості, строків виконання та документальним супроводженням звертайтесь до Центрів обслуговування клієнтів АТ «Миколаївгаз», контакти яких ви знайдете на офіційному сайті компанії.

Управління капітального будівництва АТ «Миколаївгаз» виконує широкий спектр робіт починаючи від проектування та закінчуючи введенням в експлуатацію об’єктів газопостачання. Роботи виконуються як у рамках реалізації інвестиційної програми підприємства, так і за особистими заявами клієнтів, які подаються через Центри обслуговування.

Нагадаємо, що земля і бур’ян до поясу: “ЕЛУ автодоріг” очистило Інгульський та Варварівський мости

Як раніше повідомлялось, українці зможуть побачити унікальне сонячне затемнення

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram