Підприємству «Миколаївоблтеплоенерго» виділили 10,5 млн грн з бюджету

Депутати Миколаївської міської ради 20 жовтня підтримали питання продовження кредитної лінії для підприємства «Миколаївоблтеплоенерго».

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

Директор підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов виступив з трибуни з приводу продовження кредитної лінії на два місяці. Як відомо, розмір кредиту – 25 мільйонів гривень до 30 вересня.

Оскільки грошей у нас немає і взяти їх ніде. Ми звернулися в банк, і 18 вересня цього року банк погодив продовження кредитної лінії до 20 грудня цього року. 23 вересня ми підготували документи і надали до міськради проєкт рішення про продовження кредитної лінії. Прошу підтримати це рішення, щоб ми уникнули величезних штрафних санкцій за несвоєчасне погашення, – звернувся до депутатів чиновник.

Директор підприємства зауважив, що завдяки підтримці депутатського корпусу вже майже немає проблем з виплатами заробітної плати.Також Микола Логвінов підкреслив, що підприємство веде  перегори з НАК «Нафтогаз України» щодо реструктуризації боргів за 16-й та 17-й роки. Завдяки отриманим домовленостям – можливе продовження погашення заборгованості строком на 5 років. Це дає змогу вже зараз оплачувати нові договори на придбання газу на 2020-21 роки. Хоча ще є проблема з ОблГазом. 

Після нетривалого обговорення депутати підтримали виділення 10,5 млн грн з бюджету.

Нагадаємо, що  ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» закликає споживачів ліквідувати заборгованість

Як раніше повідомлялось, у Миколаєві під загрозою зриву опалювальний сезон

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram