У Миколаєві під загрозою зриву опалювальний сезон

Директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов закликає депутатів міської ради зібратися 20 жовтня на засідання сесії і погодити виділення підприємству десяти з половиною мільйонів гривень на погашення заборгованості перед Міністерство фінансів.

Кошти необхідні для завершення робіт за проєктом «Підвищення енергоефективності у сфері централізованого теплопостачання України», щоб не відбулося зриву опалювального сезону.

Про це йшлося у понеділок, 19 жовтня, під час брифінгу на підприємстві.

За словами Миколи Логвінова, через те, що сесія 15 жовтня не відбулася, підприємство втратило два тижні, які потрібні на закінчення будівельних робіт і налагодження нового обладнання, адже за графіком роботи з урахуванням налагодження повинні були завершитися саме 15 жовтня.

Також Микола Логвінов зазначив, про необхідність здійснити платежі підприємство почало говорити ще в листопаді 2019 року. Зокрема, у фінплані підприємства на 2020 рік було враховано фіндопомогу від міськради в розмірі 100 мільйонів, однак відразу їх виділяти не стали.

За його словами, навіть, якщо депутати 20 жовтня на сесії ухвалять позитивне рішення з приводу виділення коштів, то фактично, через технічні моменти перерахувати гроші Мінфіну вдасться лише в четвер-п’ятницю. А підрядник зможе отримати гроші тільки після закінчення двох тижнів, після отримання коштів Мінфіном.

Три тижні від сьогодні, це вже буде початок листопада. А на початку листопада ми вже повинні повністю працювати. За песимістичними прогнозами ми повинні запускатися в наступний четвер, за оптимістичними прогнозами – 3-4 листопада. Але, в будь-якому випадку зима прийде і це потрібно розуміти. Навіть якщо у нас буде газ, у нас буде все, у нас не буде можливості технічної запустити котельні.

І сесія завтрашня важлива ще чому, я так розумію, це остання сесія цього скликання, і якщо вони завтра не приймуть це рішення, не варіант, що вони зберуться до кінця тижня, тому що вибори, передвиборча кампанія тощо. І не можна ставити на догоду свої амбіції, якісь політичні інтереси перед інтересами городян, – підсумував М.Логвінов.

Водночас Микола Логвінов каже, зі свого боку підприємство зробить усе можливе, щоб містяни не стали заручниками ситуації і отримали тепло. Наразі розглядаються усі варіанти щодо старту теплопостачання.

Нагадаємо, що ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» закликає споживачів ліквідувати заборгованість

Як раніше повідомлялось, 37 тисяч абонентів ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» можуть опинитись без тепла – Микола Логвінов

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram