ФОТО: УНІАН

Підозрюваного у вбивстві Шеремета Антоненка залишили під вартою

Київський апеляційний суд залишив під вартою ветерана АТО Андрія Антоненка, обвинувачуваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Сьогодні суд розглянув апеляційну скаргу захисту на ухвалу суду присяжних у складі Шевченківського райсуду Києва про продовження строку арешту Антоненка, передає УНІАН.

Прокурор зазначив, що просить суд відмовити у задоволенні апеляції, адже, на думку слідства, наявні певні ризики, зокрема, що після звільнення з-під варти обвинувачений нібито може переховуватися чи втекти. Водночас, адвокати Антоненка вчергове наголосили, що їхній підзахисний не збирається переховуватися від слідства та суду чи втікати за кордон.

Колегія суддів ухвалила у задоволенні апеляційної скарги відмовити та залишити у силі ухвалу про продовження запобіжного заходу Антоненку у вигляді тримання під вартою.

Відповідне рішення суду присутні у залі зустріли вигуками «Ганьба!».

Нагадаємо, “ТТБ-Студія” у співпраці з Національною поліцією зняла документальний фільм про вбивство журналіста Павла Шеремета. Стрічку “Справа Шеремета. Звинуватити неможна виправдати” вже можна переглянути в YouTube.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram