Підліток, який намагався загасити Вічний вогонь, скоїв кримінальне правопорушення

Один з хлопців, яких притягали до адміністративної відповідальності за спроби загасити Вічний вогонь, скоїв новий злочин.

Про це в ході прес-конференції розповів начальник головного управління національної поліції в Миколаївській області Сергій Шайхет.

Один із вказаних учасників через декілька днів вчинив грабіж, він викрав велосипед. В даному випадку його притягатимуть до кримінальної відповідальності. Йому, здається, вже повідомили про підозру, – розповів Сергій Шайхет.

В даному випадку, каже новопризначений голова нацполіції області, має вестись превентивна діяльність. І це робота не лише поліції, а й батьків.

Дивіться також: У Миколаєві намагалися викрасти бізнесмена-іноземця

На що я звертаю увагу: превенція іде попереду і зроблю все для того, щоб ще на початку думки в малих дітей не виникало бажання десь якось шкодити, – розповів начальник обласної нацполіції. – Все це виростає з дрібного хуліганства, потім ухід з дому, а потім, відповідно, притягнення д кримінальної відповідальності, чого б не хотілось.

Також Сергій Шайхет каже, неабияк допомагають в роботі поліції камери відеонагляду, яких в Миколаєві поки немає. Попри те, що депутатський корпус на одному з останніх засідань сесії, покупку та встановлення відповідних камер підтримав, коштів на їх придбання поки що не знайшли.

Нагадаємо, вночі, 25 липня, у Миколаєві кілька підлітків гасили і запалювали Вічний вогонь заради забави, супроводжуючи свої дії сміхом і вживаючи нецензурну лексику. 

Пізніше стало відомо, підлітки, загасили Вічний вогонь біля меморіалу солдатам Другої світової війни у Миколаєві, вибачилися за скоєне, а на їх батьків склали адміністративні матеріали.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram