Фото: Миколаївська правда

Підлітки, які загасили Вічний вогонь у Миколаєві, вибачилися за скоєне

Підлітки, які заради забави загасили Вічний вогонь біля меморіалу солдатам Другої світової війни у Миколаєві, вибачилися за скоєне, а на їх батьків склали адміністративні матеріали.

Відповідне відео опублікував новий керівник Головного управління Національної поліції Миколаївській області Сергій Шайхет на своїй сторінці в Facebook.

https://www.facebook.com/100005813858099/videos/1432969780240137/

Як відомо, у Миколаєві вночі підлітки заради забави гасили і запалювали Вічний вогонь, супроводжуючи свої дії сміхом і нецензурною лайкою.

Сергій Шайхет повідомив, що після інциденту поліція встановила особи неповнолітніх – ними виявилися підлітки 14-ти, 15-ти і 17-ти років. Він також додав, що на батьків двох хлопців правоохоронці склали адміністративні протокли за статтею 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей», а на 17-річного – за статтею 173 КУпАП «Дрібне хуліганство».

Хлопці – ви стали відомими, і? Ви – не стали героями!Маєте вільний час – круто! Тільки займіться саморозвитком, спортом…Герої – це ті, чия братська могила знаходиться там, де ви напаскудили.Особисто поцікавився, кому встановлено пам’ятник – загону з 68-ми морпіхів старшого лейтенанта Ольшанського, які за дві доби відбили 18 атак противника, вивели з ладу понад 700 гітлерівців, кілька танків і гармат, посіяли паніку в тилу ворога, завадили знищення порту і елеватора.Загиблих десантників поховали в цій самій братській могилі на березі Інгулу. Кожному з них було присвоєно звання Героя! – написав Сергій Шайхет.

Керівник ГУНП у Миколаївській області зазначає, що на опублікованому відео – двоє хлопців, які брали участь в цьому, третій знаходиться у лікувальному закладі.

Я готовий понести будь-яке покарання, аж до того, щоб помити пам’ятник. Все, що скажуть зробити, я готовий зробити. Мені соромно, що я покликав хлопців і запропонував це зробити, а ще висловлювався дуже негарно. Я перепрошую за те, що взагалі був такий інцидент, – сказав 17-річний хлопець.

Другий підліток також вибачився за скоєне.

Я усвідомлюю, що погано вчинив, не гарно зробив і доведеться понести якесь покарання. Соромно перед усіма за те, що я зробив, – сказав другий учасник інциденту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram