Перший вихід зіркової команди на воду, — телеканал «МАРТ» показав третю серію «Регати»

У п’ятницю, 25 червня, на телеканалі «МАРТ» відбувся прем’єрний показ третьої серії реаліті-шоу «Регата».

Сюжет розгортається навколо подій, котрі як виявилося, пішли не за планом: запізнення Олега Деренюги та Олександра Сєнкевича. У той же час, зіркова команда знайомиться зі своїм капітаном та вперше виходить на воду. Чи зможуть учасники опанувати тонке ремесло роботи з вітрилами, а також як будуть долати першу перешкоду — Інгульський міст?

Окрім того, глядачі стануть свідками події, як вперше людина опинилась за бортом та побачать, як у таких форс-мажорних ситуаціях діятимуть члени команди, якщо вона навіть не в повному складі.

Третя серія реаліті-шоу «Регата» у якій все йде зовсім не за планом, а до старту регати лише тиждень, — відзначають автори реаліті-шоу.

Третя серія завжди доступна на нашій сторінці у Faсеbook та на YouTube-каналі.

Нагадаємо, у попередній серії «Регати» глядачі споглядали, як учасники, хоч і розділені на команди, проте продовжують виконувати поставлені завдання.

Як відомо, у першій серії реаліті-шоу її автори знайомили глядачів з членами зіркової команди, а також зі спільною метою, яка постала перед ними.

Також телеканал «МАРТ» повідомляв, протягом п’яти серій глядачі зможуть побачити, як сформована команда вивчатиме теорію водіння човна, ознайомиться з устроєм яхти, вчитиметься правильно в’язати вузли, працювати в команді та інше. Нарешті, поступово переходячи до практичних занять та участі в спортивних змагання з досвідченим яхтсменами.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930