На телеканалі «МАРТ» відбулась прем’єра першої серії реаліті-шоу «Регата»

У п’ятницю, 4 червня, в ефірі ТРК «МАРТ» о 18:45 відбувся показ першої серїі реаліті-шоу «Регата».

У першій серії глядач знайомиться із головними персонажами зіркової команди, до якої увійшли: Олександр Сєнкевич, Альона Кара, Олег Деренюга, Тетяна Яшкіна та Олексій Павліщєв.

Перші конфлікти та перші зміни у колективі. Цікава теорія і важка практика. Боротьба за роль лідера та складнощі у командній роботі. Глядач дізнається, чи допоможе статус та посада у боротьбі за перемогу в регаті? Та й взагалі чи варт на неї розраховувати?

Перша серія дає відповідь на багато питань, водночас вона демонструє максимальну непередбачуваність у розвитку подій цього ризикованого експерименту. Прем’єрна серія реаліті-шоу «Регата» після якої обов’язково захочеться подивитись, що буде далі.

Переглянути її також можна на нашій сторінці у Faсеbook та на YouTube-каналі.

Нагадаємо, 5 червня, стартує регата «Mykolaiv River Cup 2021», тож заради популяризації вітрильного туризму студія-продакшн «TAZ i kompaniya» та телеканалу «МАРТ» розпочали зйомки реаліті-шоу «Регата».

Протягом п’яти серій глядачі зможуть побачити, як сформована команда готуватиметься до спортивного змагання. Головні герої будуть вивчати теорію водіння човна, знайомитись з устроєм яхти, вчитись правильно в’язати вузли, працювати в команді та інше. Нарешті, поступово переходячи до практичних занять та участі в спортивних змагання з досвідченим яхтсменами.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram