Перша скрипка України Святослав Кондратів з концертом у Миколаєві

Скрипаль-інструменталіст Святослав Кондратів 4 березня виступив зі своїм концертом «Один день в Парижі» у концерт-холі «Юність».

Про це повідомляє кореспондент «МАРТ».

«Один день в Парижі» – концерт із французьким шармом. До програми всього увійшло близько 20 композицій. Це і авторські мелодії музиканта, і власне аранжування вже відомих творів, таких виконавців та композиторів як Мірей Матьє, Шарля Азнавура, Джо Дассена та Патрісії Каас.

Єлисейські Поля, Монмартр, Ейфелева вежа та кав`ярні дали поштовх для нової композиції, яку скрипаль присвятив Парижу, а згодом, для цілої концертної програми. У Миколаїв виконавець разом зі своїми музикантами завітав вже вшосте.

В кожному місті України аудиторія відрізняється. Тут багато складових і на цю тему можна багато говорити. Але для мене, як для артиста, зажди цікаво знаходити спільну хвилю з різними аудиторіями. І поки що нам непогано вдається. Сподіваємось у Миколаєві буде так, як і завжди, – поділився Святослав Кондратів.

Проєкт Святослава Кондратіва #СвітОчимаСкрипаля відомий cвоїми нетрадиційними музичними відео, які він знімає у різноманітних куточках світу. Виконавець додає, що має вже низку інших програм, на які його надихнули інші країни.

Скрипаль разом зі своїми музикантами дав більше 200 концертів на провідних концертних майданчиках країни. Вже найближчим часом бенд покаже концерт у 12 містах України.

Нагадаємо, танцювальний колектив «Inspire» 26 лютого виступив зі своїм концертом «Wonder Adventure» для миколаївців. Шоу захопливо-фантастичне з поєднанням різних трюків, циркових елементів, драйвової хореографії та театральної гри.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram