На біс: Колектив «Inspire» знову показав свій концерт «Wonder Adventure»

Танцювальний колектив «Inspire» 26 лютого вдруге виступив зі своїм концертом «Wonder Adventure» для миколаївців у концерт-холі «Юність».

Про це повідомляє кореспондент «МАРТ».

Шоу захопливо-фантастичне з поєднанням різних трюків, циркових елементів, драйвової хореографії та театральної гри. З даною програмою колектив вже виступив по Україні й у Європі.

Керівники «Inspire» відмічають: відбір учасників проходить жорсткий. У команду чекають завзятих та цілеспрямованих людей, які готові докладати максимум зусиль, працюючи на результат. Попри це, організатори раз у рік набирають охочих без досвіду та допомагають їм набути усі необхідні навички. Найменшому учаснику – 16 років.

Процес перевірки техніки і залу до показу теж вимагає пильної уваги. Місце, де проходитиме захід, має бути просторе, з високою стелею, для того, аби вільно виконувати будь-які трюки з велосипедом, великим кубом та іншим знаряддям.

Керівник колективу Олександр Виноградов відмітив, що наразі вони працюють над новим проєктом.

Місяць тому ми анонсували новий проєкт «Inspire Future show», в якому покажемо боротьбу технологій з природою. Вистава буде презентована вже у цьому році і за кордоном, і в Україні. Зараз плідно готуємось до цього проєкту, буде дуже цікаво, – розповів Олександр Виноградов.

Нагадаємо, у Миколаєві 17 лютого відкрили перший із трьох молодіжний центр «Inspire». Це цілий комплекс залів для творчого зростання, фізичного розвитку; воркаут-зал, танцювальна студія, студія звукозапису, костюмерна, роздягальні, ресепшн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram