Перед Новим роком волонтери роздали дітям працівників «Миколаївобленерго» подарунки з Німеччини

Напередодні Нового Року волонтери роздали дітям працівників «Миколаївобленерго» подарунки від дітлахів з Німеччини та влаштували розважальну програму.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Напередодні новорічних свят для діточок працівників підприємства волонтери благодійного фонду «З добром до людей» влаштували справжнє диво. У гості до хлопців та дівчат прийшли Святий Миколай і Зимонька. Разом вони співали пісень, танцювали, грали в рухливі ігри та навіть кликали сніг. 

Ми зробили таке свято для наших діточок, чиї батьки працюють в дуже небезпечних умовах, дарують нам світло та роблять все можливе, щоб місто могло функціонувати, щоб ми могли жити спокійно та комфортно. Дуже дякуємо їм за це, — каже керівниця гуманітарного напряму благодійного фонду «З добром до людей» Катерина Трегубова.

Цьогоріч подарунки незвичайні — від дітлахів з Німеччини. Хлопці та дівчата збирали їх, аби підтримати українських діток, які через збройну агресію Росії змушені щодня чути звуки повітряної тривоги та вибухів.

Перед новорічними та різдвяними святами в Німеччині запустили таку акцію «Діти допомагають дітям». Німецькі діти збирали іграшки, солодощі, такі маленькі приємні презенти для наших дітей, які зараз живуть в Україні та переживають разом зі своїми батьками все, що зараз відбувається. Завдяки нашим партнерам — українському благодійному фонду «Україно, я за тебе!» та німецькому фонду Oranta-helps e.V ці подарунки потрапили до Миколаєва, розповіла Катерина Трегубова.

Загалом Миколаїв отримав від міжнародних партнерів 50 таких пакунків. Усередині солодощі, іграшки та канцелярське приладдя. Кожен подарунок індивідуальний та залежить від статі і віку дитини.

Наприкінці свята діти загадали таємні бажання та зробили спільне фото, аби надіслати його ініціаторам акції «Діти для дітей» у Німеччину.

Нагадаємо, на Миколаївському залізничному вокзалі волонтери видають гуманітарну допомогу евакуйованим херсонцям.

Раніше повідомлялось, з нагоди Різдва Христового рятувальники Миколаївщини організували захід для дітей з інвалідністю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram