Пенсіонерка зняла у Миколаєві квартиру для ворожої ДРГ

72-річна жінка добровільно погодилася працювати на російських окупантів

Миколаївська обласна прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт щодо мешканки Миколаєва за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч.2 ст. 111 КК України).

Наслідком встановлено, що 72-річна жінка добровільно погодилася працювати на російських окупантів. У квітні та травні поточного року вона збирала інформацію про дислокацію Збройних Сил України на території Миколаєва, яку передавала своєму кураторові.

Крім того, обвинувачена за завданням куратора з ФСБ винайняла на своє ім’я квартиру для диверсійно-розвідувальної групи. Росіяни перерахували їй на картку 50 тис. грн., частину з яких вона забрала як винагороду за роботу.

Читайте також: Колаборантів та корегувальників треба саджати як за масові вбивства, – Сєнкевич

Як повідомляє Миколаївська обласна прокуратура, наразі зрадниця перебуває під вартою. За вказаний злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на п’ятнадцять років або довічного позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що 68-річному мешканцю Южноукраїнська повідомили про підозру за поширення матеріалів, у яких прославляв дії військових РФ на території України.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram