Олександр Сєнкевич. Фото - zaborona.com

Колаборантів та корегувальників треба саджати як за масові вбивства, – Сєнкевич

Щодня СБУ веде перевірку підозрілих осіб.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич вважає, що колаборантів та корегувальників вогню треба садити у в’язницю як за масові вбивства. Про це він повідомив під час брифінгу.

«СБУ працюють у цьому напрямку. Вони дійсно практично щотижня звітують про 1-2 випадки виявлення таких людей. Моя позиція особисто – для таких людей потрібно зробити окремі закони, щоб їх садити, як за масові вбивства. Бо насправді вони наводять.

На моїй пам’яті чоловік 10 взяли з такими доказами, які не можна оскаржити: передачу інформації в телефоні і після того було завдано ударів по Миколаєву. Довічне таким людям треба давати без будь-яких розмов.

Зрозуміло, якщо вони наводять, то вони не просто наводять на якісь об’єкти, вони вбивають багатьох людей. Тому роботи щодня ведуться, і ми цьому сприяємо.

Таємниці не можу видавати, але робота ведеться щодня, щохвилини», – сказав Сєнкевич.

Читайте також: Працівника Південноукраїнської АЕС підозрюють у підтримці збройної агресії РФ проти України

Нагадаємо, що у ході спецоперації СБУ затримано мешканця Миколаєва, який крім розвідки дислокації та переміщення підрозділів ЗСУ в регіоні, збирав розвіддані щодо критичної інфраструктури та оборонних об’єктів у причорноморських районах.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram