Олександра Сєнкевича викликали на допит по справі обшуків у міськраді

Мера Миколаєва Олександра Сєнкевича викликали на допит в якості свідка у справі щодо продовження оренди земельної ділянки на перетині вулиці 9-я Слобідська і проспекту Центрального для ТОВ «Альянс-Інвест-Миколаїв».

Про це він повідомив під час прямого ефіру в соцмережах.

Не встиг я повернутися додому сьогодні, як уже надійшло повідомлення від слідчих нашої Національної поліції із запрошенням на допит в якості свідка. Всі пам’ятають історію, коли з автоматами увірвалися до нас у міськраду, з касками, бронежилетами, в управління земельних ресурсів. І там вирішили стягувати документи, які ми вже передали їм по запиту. Цей виклик на допит свідка стосується будівництва на 9-й Слобідській, на пустищі, нового житлового будинку. Я думав, що якщо прийшли дівчаток з управління земельних ресурсів «брати» з автоматами, то за мною приїдуть на танку. У будь-якому випадку, підприємець хоче будувати будинок, маючи всі документи, а держава в особі правоохоронних органів намагається зупинити будівництво, – сказав Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: Краще займайтесь справжніми злочинцями, – Сєнкевич відреагував на обшуки в міській раді

Нагадаємо, 26 серпня, правоохоронці провели обшуки у департаменті архітектури Миколаївської міської ради. Вони пов’язані зі справою щодо продовження оренди земельної ділянки на перетині вулиці 9-я Слобідська і проспекту Центрального для ТОВ «Альянс-Інвест-Миколаїв», яке зводить там багатоквартирний будинок.

Раніше повідомлялось, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час виступу на онлайн-засіданні Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи заявив про тиск на органи місцевого самоврядування напередодні виборів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram