Олександр Сєнкевич розповів, кого бачить своїми заступниками

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розглядає можливість запропонувати кандидатури бізнесменів Дмитра Іванова і Дмитра Фалько як віце-мерів у разі переобрання на другий термін.

Про це він сказав під час дебатів кандидатів на пост міського голови на каналі “Суспільне. Миколаїв“.

Що стосується людей у моїй команді, я вже говорив, що мені довелося працювати з різними людьми за ці п’ять років, з людьми з інших міст, інших регіонів, з людьми, які працювали до цього у владі і новими людьми. Сьогодні, мені здається, буде неетично говорити, як міському голові, яким чином буде змінюватися склад заступників міського голови. Але в будь-якому випадку, сьогодні є ряд осіб, які готові приступити до цієї справи, в тому числі і поруч зі мною. Це ті ж самі Дмитро Іванов, Дмитро Фалько. Це люди, які менш відомі, але також готові працювати в місцевому самоврядуванні. Є план, потрібно, щоб тепер цих заступників затвердила міська рада, – розповів Олександр Сєнкевич.

Слід відзначити, що Дмитро Іванов, котрий є директор ТОВ «Артіль ЛТД» і Дмитро Фалько, який очолює підприємство «UPSS Terminals», на місцевих виборах цього року обрані депутатами Миколаївської міської ради від партії «Пропозиція».

Нагадаємо, директор підприємства “UPSS Terminals” Дмитро Фалько прийняв рішення бути депутатом Миколаївської міської ради, хоча воодночас також набрав достатньої підтримки для проходження в облраду.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич закликав жителів міста прийти на другий тур виборів, який відбудеться 22 листопада.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram