Дмитро Фалько, який пройшов одночасно у міську і обласну раду, розповів в якій буде працювати

Підприємець, директор підприємства “UPSS Terminals” Дмитро Фалько прийняв рішення бути депутатом Миколаївської міської ради, хоча воодночас також набрав достатньої підтримки для проходження у облраду.

Про це він розповів у програмі “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

Відповідаючи на запитання ведучого щодо достовірності інформації, котру напередодні опублікував анонімний телеграм-канал “Темный Николаев”, згідно якої Дмитро Фалько, будучи кандидатом від партії “Пропозиція”, прийняв рішення відмовитись від мандату депутата обласної ради заради місця у міськраді – він підтвердив даний інсайд.

Так ця інформація відповідає дійсності і я написав заяву про відмову бути депутатом Миколаївської обласної ради, а також підписав згоду бути депутатом міської ради. В принципі, від початку партія “Пропозиція” формувалась навколо фігури Олександра Сєнкевича і таким чином на місто робився більший акцент. Тим не менш ми продовжували працювати у регіоні та районах, – пояснив своє рішення Дмитро Фалько.

Він додав, що після оприлюднення результатів голосування стало зрозуміло як відбуватиметься розстановка сил і формування фракцій, тому виникла необхідність підтримки своєї політсили у міській раді.

Питання, щоб зайти у якусь раду – це не є кінцевою метою, головне завдання полягає у тому, аби щось зробити або реалізувати певні проєкти, – підкреслив Дмитро Фалько.

Нагадаємо, чинний мер Миколаєва і лідер політичної партії “Пропозиція” у регіоні Олександр Сєнкевич вважає, що його політсила досягла гарного результату на виборах у Миколаївську міську раду.

Як відомо, телеканал «МАРТ» підготував ТОП-10 новообраних депутатів Миколаївської міської ради, що стали лідерами підтримки серед виборців.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram