Олександр Сєнкевич закликав миколаївців прийти на другий тур виборів мера 22 листопада

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич закликав жителів міста прийти на другий тур виборів, який відбудеться наступної неділі, 22 листопада.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

У своєму зверненні мер підкреслив, що місцеві вибори є необхідним елементом будівництва міста Миколаєва, які дозволять громадянам отримувати зворотний зв’язок від влади, не дозволяючи їй ігнорувати запити суспільства.

Віддавши свій голос на виборах – ви отримуєте священне право ВИМАГАТИ позитивні зміни в місті, а влада втрачає можливість ігнорувати ваші вимоги, – написав міський голова.

Олександр Сєнкевич відзначив, що не дивлячись на втому, яка відбувається навколо подій, миколаївці повинні зібратися з силами і не дати нікому «злити» право голосу.

Я знаю, як всі втомилися вибори, реклама, коронавірус, карантин, обмеження … Але потрібно зібратися з силами і не «зливати» своє конституційне право голосу. Цієї неділі – 22 листопада – в Миколаєві відбудеться другий тур виборів Миколаївського міського голови. Давайте не повторювати помилок Одеси і Херсона. Незалежно від ваших політичних уподобань, закликаю прийти на виборчі дільниці і зберегти своє право керувати містом. Не будьте байдужими, не втрачайте віри. Голосування – це ваше прагматичне рішення і запорука нашого спільного майбутнього, – підкреслив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, нинішній мер Одеси Геннадій Труханов перемагає у всіх районах міста Одеса у другому турі виборів міського голови.

Як відомо, депутат Миколаївської міської ради, голова фракції “Європейська солідарність” Олена Кісельова вважає, що розвиток міста можливий у разі перемоги Олександра Сєнкевича на виборах мера і закликала його підтримати.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram