Олександр Сєнкевич розповів, хто буде очолювати фракцію “Пропозиція” і кого хочуть бачити секретарем у міськраді

Новообрані депутати від партії «Пропозиція» провели збори і прийняли рішення про те, що їхню фракцію у Миколаївській міській раді очолить Анна Ременнікова, а на посаду секретаря пропонуватимуть Дмитра Фалько.

Про це в ефірі програми «Добрий вечір» на телеканалі НІС-ТВ розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, який очолює політсилу «Пропозиція» у Миколаївській області.

Було засідання і фракція прийняла рішення про те, що головою фракції буде Анна Ременнікова, – сказав Олександр Сєнкевич.

Як відомо, за підсумками виборів до Миколаївської міської ради партія «Пропозиція» отримала підтримку 25,9% виборців. Таким чином, до міської ради від цієї політсили пройшло 14 депутатів.

Депутати Миколаївської міськради від партії «Пропозиція»:

 1. Сергій Коренєв;
 2. Олена Шапошникова;
 3. Анатолій Петров;
 4. Володимир Топчій;
 5. Андрій Янтарь;
 6. Федір Панченко;
 7. Дмитро Січко;
 8. Олександр Береза;
 9. Дмитро Іванов;
 10. Андрій Єрмолаєв;
 11. Марія Грачова;
 12. Дмитро Фалько;
 13. Анна Ременнікова.

14-м депутатом міськради від «Пропозиції» замість переобраного мером Олександра Сєнкевича, за інформацією видання “НикВести”, стане миколаївський підприємець Максим Коваленко.

Анна Ременікова / Фото: Mykolaiv.proposition.org.ua

В анкеті на сайті партії «Пропозиція» сказано, що Анна Ременнікова закінчила школу №6 в Миколаєві, навчалася в Миколаївському будівельному коледжі, економічну освіту отримала в НУК ім. Адмірала Макарова. У приватному бізнесі працює з 1994 року. Спочатку торгівля, потім готельно-ресторанна справа. Відомо, що їй належать ресторани «Daily» та «Daily Sport» в Миколаєві. За даними відкритих реєстрів, вона є власником двох підприємств: ТОВ «РМК-2020» і ПП «Санрайз-777». Останнє зареєстровано по вулиці Фалєєвська, 41/2 в Миколаєві, за цією адресою знаходиться ресторан «Daily».

Не обійшов увагою Олександр Сєнкевич посаду секретаря міської ради, за його словами у політсилі вже визначились кого будуть пропонувати на це місце.

Фракцією було прийнято рішенням, що фракція висуває на позицію секретаря міської ради Дмитра Фалько, – зазначив він.

Нагадаємо, якраз напередодні підприємець, директор підприємства “UPSS Terminals” Дмитро Фалько прийняв рішення бути депутатом Миколаївської міської ради, хоча воодночас також набрав достатньої підтримки для проходження у облраду.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич вважає, що його політсила досягла гарного результату на виборах у Миколаївську міську раду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram