Олександр Сєнкевич назвав затримку зарплат у лікарні №3 управлінською недбалістю

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич заявив, що медичні працівники міської лікарні №3 не отримують вчасно заробітну плату через халатність менеджменту установи. Саме керівники закладу вчасно не уклали договір з Національною службою здоров’я України.

Про це він сказав 13 травня під час візиту в міську лікарню №3, повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Мене запитували, чому так відбулося. Нагадую, це проблема менеджменту цієї лікарні. Всі лікарні Миколаєва, окрім третьої, зарплатню отримують вчасно, фінансування йде з Національної служби здоров’я, – сказав Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: У Миколаєві продавці видерлись на дах МАФу, щоб той не знесли

За словами мера, лікарні повинні були укласти договір з Національною службою здоров’я України ще до кінця лютого 2020 року.

На жаль, третя лікарня уклала його 5 травня 2020 року. На той час НСЗУ вже перерахувала кошти закладам охорони здоров’я на виплату авансу працівникам у травні. На сьогодні лікарня №3 знову не встигла. Працюємо разом з ними, аби отримати кошти з зарплатнею за травень. Є велика ймовірність, що через таку недбалість при прийнятті управлінських рішень в лікарні люди не отримають гроші за квітень. Та ми працюємо, аби цього не сталося, – сказав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, «Казка» у Миколаєві під час карантину буде зачинена.

Раніше повідомлялось, на ремонт вулиці Потьомкінської у Миколаєві витратять близько 300 мільйонів гривень.

Як відомо, в Україні вперше за добу від коронавірусу вилікувалося більше людей, ніж захворіло.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram