ФОТО: ДПСУ

Очільник ДПСУ вакцинувався від COVID-19 разом з іншими прикордонниками

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко вакцинувався від коронавірусної інфекції COVID-19. Сталося це під час робочої поїздки в район операції Об’єднаних сил у місті Сєвєродонецьк Луганської області. Йому зробили щеплення у 59-му військовому мобільному госпіталі препаратом Covishield (Oxford/AstraZeneca) індійського виробництва.

Про це у середу, 3 березня, повідомляє пресслужба ДПСУ.

Дейнеко став першим серед прикордонників, хто отримав щеплення від COVID-19.

Власним прикладом керівник прикордонного відомства показав необхідність вакцинації, яка допоможе долати пандемію. Він закликав підлеглих не боятися процедури і робити щеплення від небезпечної хвороби, – йдеться в повідомленні.

Коли є сумніви, коли є вагання – командир має бути першим. Впевнений, що решта прикордонників побачать, що в цьому немає нічого страшного і краще вакцинуватися, – заявив  Сергій Дейнеко.

ФОТО: ДПСУ

Він зазначив, що особисто ще не перехворів на коронавірус. Разом з головою ДПСУ вакцинацію також пройшли і військовослужбовці Луганського прикордонного загону, зокрема, командир частини Юрій Петрів та семеро військовослужбовців за контрактом, серед яких дві жінки.

Перед щепленням всі дали згоду на вакцинацію, їм провели необхідний огляд – була виміряна температура, тиск та сатурація. По завершенню процедури всі почувалися добре, як і до щеплення. Всі прикордонники зауважили – процедура безболісна, – резюмували в ДПСУ.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що лікування українців, хворих на коронавірус, у стаціонарах є безкоштовним. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram