«Це неприпустимо»: Степанов про платне лікування хворих на COVID-19

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що лікування українців, хворих на коронавірус, у стаціонарах є безкоштовним. Тому вимагання купувати ліки чи будь-які інші засоби є неприпустимими.

Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі МОЗ.

Під час онлайн-нарада з регіонами щодо подолання COVID-19 Максим Степанов наголосив, що хворі на коронавірус скаржаться на те, що під час лікування у стаціонарах їм доводиться платити.

Ми ретельно відстежуємо усі джерела інформації, зокрема, вивчаємо скарги пацієнтів. Ми бачимо всі ті списки ліків і чеки пацієнтів, яких іноді змушують закуповувати за свої кошти ліки, починаючи від фізрозчину та шприців. Я вважаю це неприпустимим. Адже під час розрахунку медичних тарифів були враховані усі медичні засоби, що входять до національного протоколу надання медичної допомоги при COVID-19, – наголосив Максим Степанов.

Він наголосив на важливості повного виконання стандартів, протоколів та розпоряджень МОЗу медпрацівниками всіх рівнів.

Нагадаємо, Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат від «Слуги народу» Михайло Радуцький заявив, що в Україні починається нова хвиля захворюваності на COVID-19. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram