Фото: 73 морський центр СпП ім кошового отамана Антіна Головатого

Очаківські «морські котики» знялися у документальному фільмі

Військовослужбовці очаківського 73-го морського центру спеціального призначення імені кошового отамана Антіна Головатого взяли участь у зйомках документального фільму «Про ССО», який познайомить глядачів з особливостями несення військової служби спецпризначенців.

Про це повідомляється на сторінці центру у Facebook.

Авторки стрічки виступають Анна Мартиненко і Тетяна Кулаковська. В їх творчості є вже кілька документальних картин, зокрема «Позивний ЗЕНІТ» і «Воїни духу», а також військово-патріотичний проект «Кіно, що наближає перемогу».

Під час зйомок бойові плавці відпрацьовували навчальні завдання. Незважаючи на холодну пору року, бійці на всі 100% продемонстрували свої навички діяти як на суші, так і у воді.

Бойові плавці – інтелект та професійність відчутні в кожній дії й в кожному слові. Кінець листопада, холодна вода – Воїни виконують завдання та одночасно беруть участь у зйомках, точно відпрацьовуючи задачі. Документальні кадри передають атмосферу справжніх відчуттів суперсили операторів ССО. Вода, яка для звичайних людей є агресивним середовищем для життя, для бойових плавців є рідною стихією в усіх своїх проявах. Воїни зливаються з Природою і в повній взаємодії ліквідують ворога, – відзначають у 73-му морському центрі спеціального призначення.

Фото: 73 морський центр СпП ім кошового отамана Антіна Головатого

Зйомки тривали три доби. Авторки стрічки розповідають, що незважаючи на серйозний посил і важливість місії героїв, кадри будуть мати свою атмосферну естетику.

Все-все було гармонійно і емоційно під час фільмування: Бог і Природа відчувалися в кожній дії і в кожному задумі. Воїни і наша знімальна група одразу з максимальним бажанням влилися в творчий процес. Це був єдиний організм, який дихав і відпрацьовував в унісон. Три листопадові ночі на човнах у Чорному морі – це вперше: і вода з бризками на швидкості, і зоряне небо в першу ніч при повному штилі; друга морська ніч – пошук кадрів з бойовими плавцями, яких мали виявити, наздогнати і зняти в належному вигляді (бо плавці цього уникали); нічні оповіді героїв фільму на островах і денні зйомки певних дій зі світанками і заходами сонця на морі!!! Це неймовірна краса України, вона справляє магічне враження на глядача! Ми вже самі так хочемо побачити фільм, – діляться деталями про фільм його авторки.

Документальний фільм з робочою назвою «Про Сили спеціальних операцій» триватиме близько однієї години. Він являє українську державу, воїнів-спецназівців як «сталевих, вовків, характерників» і техніку, з якою воюють захисники України. Телевізійний прокат стрічки запланований на загальнонаціональних, обласних та місцевих телеканалах. Презентація фільму також буде організована на телеканалах членів і партнерів НАТО та інших країн світу.

Нагадаємо, оператори-розвідники 73 Морського центру спеціальних операцій імені кошового отамана Антона Головатого провели спільні навчання разом з колегами країн НАТО на есмінці «Dragon» Королівських ВМС Великобританії.

Раніше повідомлялось, оператори очаківського 73 морського центру вперше за роки незалежної України десантувалися з допомогою парашутів на острів Березань і Кінбурнську косу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram