Фото: 73 морський центр СпП ім. кошового отамана Антіна Головатого

Очаківські спецпризначенці вперше десантувались на острів Березань і Кінбурську косу

Оператори Очаківського 73 морського центру спеціального призначення імені кошового отамана Антона Головатого вперше за роки незалежної України десантувалися з допомогою парашутів на острів Березань і Кінбурнську косу.

https://www.facebook.com/NavalSOFCenter/videos/258774915418737/?__xts__[0]=68.ARDKjVlHEolflYjNUvIdGZ_Okfjdn4AbnaV8YKCzNRK-ozqPU0TByLAeCeUMhbJm5UTUppQOWH0v7vZ9FkAS3it9qxql2TfxosX9SDikJOfKkWNJDdny8hByOhSIIkrJ3sY_kTNcergygDdlwSLXmOUER4J5Vh1CKzOiRpYU6QQIVzwAEYb0Ag5L-gY1PkHjv6tvL2JZ2x4acbnlIKd5Py9IKNef1Dj_uyDrBJZYFvctLWj5Jn-RTY0fxDYpOV6Gqu5QuLdaELdau7jS6cX0sHm-BDjUgh9mH-hZGaGbK2RhubBk5fcggt1Ks4LmKFar5WIvlkI2bZ0GtBRjlzUbMS3ylHAV1ga3&__tn__=-R

Десантувалися оператори з висоти 1,5 кілометра у повній екіпіровці: зі зброєю і спорядженням, необхідним для виконання завдань у тилу противника, повідомляється на сторінці бригади в Facebook.

Один за одним, ешелоновано, тримали дистанцію. Звісно, адреналін зашкалював, бо бачиш під собою море й тільки клаптик землі. Для координації приземлення використовували радіостанції, адже сам острів нам невідомий, ми на нього приземлялись уперше, – поділився враженнями розвідник.

Відзначається, що за період незалежності десантування парашутом на морське узбережжя здійснювалося вперше.

Для більш прихованого виводу груп в тил противника розвідники десантувались не над островом Березань, а за 3 кілометри, що унеможливлює ідентифікацію парашутиста в повітрі та дозволяє приховано вийти в тил, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, у Миколаєві морські піхотинці опанували навички практичної стрільби за програмою IPCS.

Як відомо, очаківські «морські котики» тренувались стрибати з парашутом на воду.

Раніше повідомлялось, миколаївські водолази перед початком сезону очистили морське дно в Очакові.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram