Фото - obzormk.info

Обсяги гуманітарної допомоги Миколаєву зменшились у 10 разів

Видача решти гуманітарної допомоги проводиться громадськими організаціями.

У Миколаєві значно зменшилася кількість гуманітарної допомоги, що поставляється. Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

«Кількість гуманітарної допомоги набагато зменшилася. З початку війни ми як місто опікуємося соціальними категоріями 65+, а також спеціальними категоріями: людьми з інвалідністю, багатодітними сім’ями і так далі.

Ведеться облік і ми можемо ознайомитися з обсягами допомоги для конкретної людини.

Програму ООН, яка видає 30000 буханців хліба та консерви – ми цю програму запустили по ковзанках – тобто люди також можуть оформлювати собі картки за своїм кодом платника податків і також ми це контролюємо.

Читайте також: До Миколаєва прибув гуманітарний вантаж з Львівської області

Видача решти гуманітарної допомоги проводиться громадськими організаціями, які в Миколаєві є достатньо організованими і є окремими людьми, які роздають гуманітарку.

“Щодо допомоги, яку передають на міську раду, то її кількість зменшилася, напевно, у 10 разів. Ми на сьогодні її не отримуємо у такому обсязі, як три місяці тому”, – сказав Сєнкевич.

Читайте також: Волонтерські штаби Миколаєва створюють єдину систему обліку та видачі гуманітарки населенню

Нагадаємо, що у Миколаєві з ініціативи плавців-паралімпійців Андрія Козленка та Богдана Гриненка створили команду волонтерів, що допомагає місцевим жителям та ЗСУ. 

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram