Напередодні Різдва сім’ї українських військовополонених та безвісти зниклих бійців ЗСУ вийшли на Соборну площу з мирною акцією.
Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
Мета акції — привернути увагу світової спільноти, щоб міжнародні організації, зокрема Міжнародний комітет Червоного Хреста, зрозуміли та побачили масштаби проблем військовополонених, які утримуються Росією в нелюдських умовах.
Учасники акції пройшли до Каштанового скверу, де сьогодні стоїть імпровізована Ялинка Незламності. Вони повісили на неї іграшки з побажаннями швидкого повернення додому своїх чоловіків, синів, братів.
Також дивіться, як добровольці Баштанки відстояли своє місто і продовжують охороняти рідну громаду.
Раніше повідомлялось, у деокуповану Снігурівку повернули інтернет та українське телебачення.




