Норми надання послуг із вивезення побутових відходів: що вирішив виконком

У Миколаєві затвердили норми надання послуг з вивезення побутових відходів. Відповідний проєкт рішення 24 лютого розглянув виконком міськради.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Як поінформував начальник відділу озеленення та благоустрою управління екології департаменту ЖКГ Ігор Набатов, розрахунки виконані за договором фахівцями Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України що п’ять років органи місцевого самоврядування повинні переглядати норми надання послуг з вивезення побутових відходів. До побутових відносяться рідкі, тверді, великогабаритні та ремонтні відходи. На основі розроблених норм в подальшому визначається вартість послуги з вивезення сміття”, – пояснив посадовець.

Норми розробляли упродовж року. Проведено кропітку роботу, щоби дослідити, яка кількість відходів кожної категорії накопичується в місті. Фахівці НУК ім Адмірала Макарова працювали на територіях багатоповерхової та приватної забудови, на об’єктах приватного бізнесу. Робота проводилась під керівництвом завідувачки кафедри техногенної та цивiльної безпеки університету, кандидатки наук Людмили Маркіної. 

Як поінформував присутніх Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, цьогоріч закінчується термін дії договорів з виконавцями послуг з вивезення побутових відходів. 

Ми повинні проводити конкурс раз на п’ять років. Візники ТПВ, які готові якісно надавати послугу, зможуть взяти участь”, – зазначив мер Миколаєва.

Нагадаємо, що У Заводському районі запрацювали перші сміттєві контейнери заглибленого типу.

Як раніше повідомлялось, Автопарк «Миколаївкомунтранс» поповнився сучасною спецтехнікою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram